Úvodní stránka » Aktuálně » Tvůrčí dopoledne a rozsvěcení vánočního stromečku 2014

Ráno se děti sešly v hasičské zbrojnici, kde měly možnost zapojit svou fantazii a s pomocí rodičů či starších sourozenců si ozdobily šišky. Ty si pak mohli všichni odnést domů jako vánoční dekoraci. Akce byla úspěšná, děti se zabavily, každý si udělal mnohem víc než jednu ozdobu, a dokonce byl spotřebován veškerý materiál na zdobení.

zdobení šišek 2014

zdobení šišek 2014

Během dopoledne začali pánové zdobit vánoční strom na návsi. Letos má náš strom totiž 5,5 m, a musel být tudíž zdoben ze žebříku! :-) Celou dobu drobně pršelo, což vánoční atmosféru příliš nepřipomínalo.

zdobení vánočního stromu 2014

V pozdních odpoledních hodinách se pak celá osada sešla u vánočního stromu, kde všichni popíjeli pravý vánoční hasičský nebo mokrolhotský svařák. K tomu bylo možné mlsat vánoční buchty, štrůdl, linecká kolečka, slané rampouchy nebo párky v rohlíku. Večer uvedly děti, které krásně přednesly vánoční básničky a také zazpívaly koledu Pásli ovce valaši. Poté si všichni přitomní zazpívali tři koledy v doprovodu flétny a pak byl rozsvěcen strom (letošní osvětlení bylo mnohem rozsáhlejší než v minulých letech, ML totiž získala světla z Bystřice), který děti v jeho spodní části ještě dozdobily. Velký zájem měly opět prskavky, a to nejen u dětí :-). Večer příjemně utekl, a i když nezačalo sněžit, navodil vánoční atmosféru i u nás v Mokré Lhotě.

Vánoční strom 2014

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

Aktuálně

Fotky z akcí

68
repreples-hasiici-082_galerie-980.jpg

Anketa

 

BlueBoard.cz


Facebook

 


Aktualizace

 

Chcete být informováni o aktualizacích

tohoto webu? Zadejte svůj email a stiskněte

tlačítko "HLÍDEJ!"


SDH MOKRÁ LHOTA

SDH Mokrá Lhota, Mokrá Lhota 608272503 65262506