Úvodní stránka » Aktuálně » Okrsková soutěž 2014

V Bystřici se konala okrsková soutěž okrsků Bystřice a Olbramovice. Za SDH Mokrá Lhota se účastnil jak tým mužů, tak žen. Soutěži přiliš nepřálo počasí, celý den pršelo a hřiště bylo značně promáčené, naštěstí se nikomu nic nestalo a oba týmy dokončily všechny tři disciplíny, tj. pořadovou přípravu, běh 100 m překážek i požární útok. 

Družstvo mužů nijak nepřekvapilo, když muselo pořadovou přípravu dělat nadvakrát, poprvé šli totiž pouze v šesti (starosta Michal hodík měl správně tuto disciplínu hodnotit, ovšem zbytek rozhodčích bylo jiného názoru :-) ). Ostatní disciplíny zvládli muži se svými průměrnými časy, což bohužel nestačilo na dobré umístění.

Pro družstvo žen byla tato soutěž první oficiální a druhou soutěží celkem, jediným cílem tedy bylo vše dokončit. Disciplíny běh na 100 m překážek se vydařil, ještě více pak pořadová příprava, kdy si rozhodčí ani nevzali chvilku na prodiskutování a ihned hodnotili jako bezchybnou. Ovšem požární útok byl velmi slabý, košařce spadl koš do kádě a celou dobu se ho snažila zpátky nasadit (což se s poslední vteřinou podařilo), strojnice velmi správně použila vývěvu, a tak voda do hadic dokonce i proudila. Tým nebyl za spadlý koš kupodivu diskvalifikovaný (jak se některé protitýmy ohrazovaly) a dokončil disciplínu s časem kolem 50 s. V celkovém součtu se tým umístil na 1. místě v okrsku Bystřice a na 3. místě v rámci obou okrsků dohromady a odvezl si tak krásný pohár. Navíc také přání mnoha hasičů, aby se zúčastnil okresní soutěži ve Vlašimi... :-)

 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

Aktuálně

Fotky z akcí

68
20220403_152251.jpg

Anketa

 

BlueBoard.cz


Facebook

 


Aktualizace

 

Chcete být informováni o aktualizacích

tohoto webu? Zadejte svůj email a stiskněte

tlačítko "HLÍDEJ!"


SDH MOKRÁ LHOTA

SDH Mokrá Lhota, Mokrá Lhota 608272503 65262506