Úvodní stránka » Aktuálně » Okresní soutěž Vlašim 2014

Družstvo žen se jelo zúčastnit okresní soutěže do Vlašimi, opravdu jen zúčastnit a také se otrkávat. Bylo to přáním našeho starosty Michala Hodíka, starostky SDH Bystřice Lenky Korgerové a několika dalších lidí, kteří viděli ženy na okrskové soutěži. Cílem bylo tedy soutěž dokončit, klidně na posledním místě.

Okresní soutěž se skládá ze tří disciplín - běh 100 m překážek, štafeta 4 x 100 m a požární útok. První disciplína - stovka - nedopadla sice v porovnání s ostatními nejlépe, ale nám se běhalo dobře, na pevném povrchu jsme soutěžily poprvé a časy byly o mnoho lepší než na trávě.

38. místo - Škodáková - 23,88 s
47. místo - Poláková - 25,24 s
49. místo - Růžičková - 25,53 s
54. místo - Topolová - 26,59 s

Po této disciplíně jsme byly 10. z 11. Nic se nezměnilo ani po štafetě, kterou jsme sice měly pěkně nastartovanou, avšak na třetím úseku nastaly drobné komplikace a čas se trochu protáhl na 92,53 s. 

Na požární útok měla všechna družstva erární stříkačku, se kterou se měly možnost strojnice dopředu seznámit. Bohužel byla jinak stavěná než všechny ostatní, a tak jsme musely startovat "zvrchu" (savice na mašině). Naše startovní pořadí bylo č. 2, a tím, že jsme byly na průběžném předposledním místě jsme o nic nehrály a byly jsme v relativním klidu. Útok se nám opravdu povedl, všechno běželo jak má, žádný zádrhel. Čas byl 36, 49 s, což bylo sice asi o 11 vteřin rychlejší než měl tým před námi, ale za námi byly "ti lepší". Velmi nečekané bylo tedy to, když ještě dalších několik družstev "pohořelo" a v této disciplíně skončilo až za námi. Čas našeho útoku byl pátý nejrychlejší (a nejlepší ze všech neligových týmů), a celkově jsme se posunuly na 8. místo. Byl to ohromný úspěch a ještě větší zkušenost.


Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

Aktuálně

Fotky z akcí

68
DSC_0223.jpg

Anketa

 

BlueBoard.cz


Facebook

 


Aktualizace

 

Chcete být informováni o aktualizacích

tohoto webu? Zadejte svůj email a stiskněte

tlačítko "HLÍDEJ!"


SDH MOKRÁ LHOTA

SDH Mokrá Lhota, Mokrá Lhota 608272503 65262506